Csengelei Községi Sport Egyesület
Friss hírek:
2020. december 02. (szerda)
Frissítve: 2020.11.28. 21:15
Bajnokság: megye2
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2020.08.22. szombat 17:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK St. Mihály FC
1. 2020.08.22. szombat 17:30 MAKÓ FC II Deszk SC
1. 2020.08.22. szombat 17:30 KSE BALÁSTYA MINDSZENTI SC SE
1. 2020.08.22. szombat 17:30 FK 1899 SZEGED MÁRTÉLY SK
1. 2020.08.23. vasárnap 17:30 NAGYMÁGOCS SE FÖLDEÁK TC
1. 2020.08.23. vasárnap 17:30 Csanytelek SC SÁNDORFALVA SK
1. 2020.08.23. vasárnap 17:30 ÜLLÉSI ISE CSENGELE KSE
2. 2020.08.28. péntek 19:00 CSENGELE KSE Csanytelek SC
2. 2020.08.29. szombat 17:30 Deszk SC ZÁKÁNYSZÉK KSK
2. 2020.08.29. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE MAKÓ FC II
2. 2020.08.29. szombat 17:30 FK 1899 SZEGED NAGYMÁGOCS SE
2. 2020.08.29. szombat 17:30 SÁNDORFALVA SK MÁRTÉLY SK
2. 2020.08.29. szombat 17:30 Tömörkény KSE ÜLLÉSI ISE
2. 2020.08.30. vasárnap 17:30 FÖLDEÁK TC KSE BALÁSTYA
3. 2020.09.04. péntek 18:00 MAKÓ FC II FÖLDEÁK TC
3. 2020.09.05. szombat 16:30 St. Mihály FC Deszk SC
3. 2020.09.05. szombat 16:30 MÁRTÉLY SK CSENGELE KSE
3. 2020.09.05. szombat 16:30 KSE BALÁSTYA FK 1899 SZEGED
3. 2020.09.05. szombat 16:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK MINDSZENTI SC SE
3. 2020.09.06. vasárnap 16:30 Csanytelek SC Tömörkény KSE
3. 2020.09.06. vasárnap 16:30 NAGYMÁGOCS SE SÁNDORFALVA SK
4. 2020.09.12. szombat 16:30 MINDSZENTI SC SE Deszk SC
4. 2020.09.12. szombat 16:30 FK 1899 SZEGED MAKÓ FC II
4. 2020.09.12. szombat 16:30 SÁNDORFALVA SK KSE BALÁSTYA
4. 2020.09.12. szombat 16:30 ÜLLÉSI ISE St. Mihály FC
4. 2020.09.12. szombat 18:30 CSENGELE KSE NAGYMÁGOCS SE
4. 2020.09.13. vasárnap 16:30 FÖLDEÁK TC ZÁKÁNYSZÉK KSK
4. 2020.09.13. vasárnap 16:30 Tömörkény KSE MÁRTÉLY SK
5. 2020.09.18. péntek 19:00 MAKÓ FC II SÁNDORFALVA SK
5. 2020.09.19. szombat 16:00 Deszk SC FÖLDEÁK TC
5. 2020.09.19. szombat 16:00 KSE BALÁSTYA CSENGELE KSE
5. 2020.09.19. szombat 16:00 ZÁKÁNYSZÉK KSK FK 1899 SZEGED
5. 2020.09.20. vasárnap 16:00 Csanytelek SC ÜLLÉSI ISE
5. 2020.09.20. vasárnap 16:00 NAGYMÁGOCS SE Tömörkény KSE
5. 2020.09.20. vasárnap 16:00 St. Mihály FC MINDSZENTI SC SE
6. 2020.09.26. szombat 16:00 FK 1899 SZEGED Deszk SC
6. 2020.09.26. szombat 16:00 SÁNDORFALVA SK ZÁKÁNYSZÉK KSK
6. 2020.09.26. szombat 16:00 Tömörkény KSE KSE BALÁSTYA
6. 2020.09.26. szombat 16:00 ÜLLÉSI ISE MÁRTÉLY SK
6. 2020.09.26. szombat 16:00 Csanytelek SC St. Mihály FC
6. 2020.09.27. vasárnap 16:00 FÖLDEÁK TC MINDSZENTI SC SE
6. 2020.09.27. vasárnap 17:30 CSENGELE KSE MAKÓ FC II
7. 2020.10.03. szombat 15:00 MINDSZENTI SC SE FK 1899 SZEGED
7. 2020.10.03. szombat 15:00 MÁRTÉLY SK Csanytelek SC
7. 2020.10.03. szombat 15:00 ZÁKÁNYSZÉK KSK CSENGELE KSE
7. 2020.10.03. szombat 15:00 MAKÓ FC II Tömörkény KSE
7. 2020.10.03. szombat 15:00 Deszk SC SÁNDORFALVA SK
7. 2020.10.04. vasárnap 15:00 St. Mihály FC FÖLDEÁK TC
7. 2020.10.04. vasárnap 15:00 NAGYMÁGOCS SE ÜLLÉSI ISE
8. 2020.10.10. szombat 15:00 FK 1899 SZEGED FÖLDEÁK TC elmaradt
8. 2020.10.10. szombat 15:00 Tömörkény KSE ZÁKÁNYSZÉK KSK
8. 2020.10.10. szombat 15:00 ÜLLÉSI ISE KSE BALÁSTYA
8. 2020.10.10. szombat 15:00 MÁRTÉLY SK St. Mihály FC
8. 2020.10.11. vasárnap 15:00 SÁNDORFALVA SK MINDSZENTI SC SE
8. 2020.10.11. vasárnap 15:00 Csanytelek SC NAGYMÁGOCS SE
8. 2020.10.11. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE Deszk SC
9. 2020.10.14. szerda 19:00 MAKÓ FC II ÜLLÉSI ISE
9. 2020.10.17. szombat 14:30 St. Mihály FC FK 1899 SZEGED
9. 2020.10.17. szombat 14:30 Deszk SC Tömörkény KSE
9. 2020.10.17. szombat 14:30 MINDSZENTI SC SE CSENGELE KSE
9. 2020.10.17. szombat 14:30 KSE BALÁSTYA Csanytelek SC
9. 2020.10.18. vasárnap 14:30 FÖLDEÁK TC SÁNDORFALVA SK
9. 2020.10.18. vasárnap 14:30 NAGYMÁGOCS SE MÁRTÉLY SK
10. 2020.10.24. szombat 13:30 Csanytelek SC MAKÓ FC II
10. 2020.10.24. szombat 14:30 MÁRTÉLY SK KSE BALÁSTYA
10. 2020.10.24. szombat 14:30 ÜLLÉSI ISE ZÁKÁNYSZÉK KSK
10. 2020.10.25. vasárnap 13:30 Tömörkény KSE MINDSZENTI SC SE
10. 2020.10.25. vasárnap 13:30 NAGYMÁGOCS SE St. Mihály FC
10. 2020.10.25. vasárnap 15:00 CSENGELE KSE FÖLDEÁK TC
11. 2020.10.31. szombat 13:30 KSE BALÁSTYA NAGYMÁGOCS SE elmaradt
11. 2020.10.31. szombat 13:30 Deszk SC ÜLLÉSI ISE elmaradt
11. 2020.10.31. szombat 13:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK Csanytelek SC
11. 2020.10.31. szombat 14:00 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE
11. 2020.10.31. szombat 17:00 MAKÓ FC II MÁRTÉLY SK
11. 2020.11.01. vasárnap 13:30 FÖLDEÁK TC Tömörkény KSE
11. 2020.11.01. vasárnap 14:00 St. Mihály FC SÁNDORFALVA SK
12. 2020.11.07. szombat 13:30 Tömörkény KSE FK 1899 SZEGED
12. 2020.11.07. szombat 13:30 Csanytelek SC Deszk SC
12. 2020.11.07. szombat 13:30 MÁRTÉLY SK ZÁKÁNYSZÉK KSK
12. 2020.11.07. szombat 13:30 KSE BALÁSTYA St. Mihály FC
12. 2020.11.08. vasárnap 13:30 NAGYMÁGOCS SE MAKÓ FC II
12. 2020.11.08. vasárnap 13:30 ÜLLÉSI ISE MINDSZENTI SC SE
12. 2020.11.08. vasárnap 15:00 CSENGELE KSE SÁNDORFALVA SK
13. 2020.11.14. szombat 13:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK NAGYMÁGOCS SE
13. 2020.11.14. szombat 13:30 Deszk SC MÁRTÉLY SK
13. 2020.11.14. szombat 13:30 MINDSZENTI SC SE Csanytelek SC
13. 2020.11.14. szombat 13:30 SÁNDORFALVA SK Tömörkény KSE
13. 2020.11.15. vasárnap 13:30 FÖLDEÁK TC ÜLLÉSI ISE
14. 2020.11.22. vasárnap 13:00 Csanytelek SC FÖLDEÁK TC
15. 2020.11.28. szombat 13:00 ZÁKÁNYSZÉK KSK MAKÓ FC II
14. 2020.12.31. csütörtök - Tömörkény KSE CSENGELE KSE n.a.
14. 2020.12.31. csütörtök - MAKÓ FC II St. Mihály FC n.a.
14. 2020.12.31. csütörtök - NAGYMÁGOCS SE Deszk SC n.a.
14. 2020.12.31. csütörtök - MÁRTÉLY SK MINDSZENTI SC SE n.a.
13. 2020.12.31. csütörtök - St. Mihály FC CSENGELE KSE n.a.
14. 2020.12.31. csütörtök - KSE BALÁSTYA ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
14. 2020.12.31. csütörtök 14:00 ÜLLÉSI ISE FK 1899 SZEGED n.a.
10. 2020.12.31. csütörtök 14:30 SÁNDORFALVA SK FK 1899 SZEGED n.a.
13. 2020.12.31. csütörtök 19:00 MAKÓ FC II KSE BALÁSTYA n.a.
15. 2021.02.06. szombat 14:00 Deszk SC KSE BALÁSTYA n.a.
15. 2021.02.06. szombat 14:00 St. Mihály FC Tömörkény KSE n.a.
15. 2021.02.13. szombat 14:00 MINDSZENTI SC SE NAGYMÁGOCS SE n.a.
15. 2021.02.14. vasárnap 14:00 FÖLDEÁK TC MÁRTÉLY SK n.a.
15. 2021.02.20. szombat 14:00 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC n.a.
15. 2021.02.21. vasárnap 14:00 SÁNDORFALVA SK ÜLLÉSI ISE n.a.
16. 2021.02.27. szombat 14:00 Deszk SC MAKÓ FC II n.a.
16. 2021.02.27. szombat 14:00 MINDSZENTI SC SE KSE BALÁSTYA n.a.
16. 2021.02.27. szombat 14:00 FK 1899 SZEGED MÁRTÉLY SK n.a.
16. 2021.02.27. szombat 14:00 St. Mihály FC ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
16. 2021.02.28. vasárnap 14:00 CSENGELE KSE ÜLLÉSI ISE n.a.
16. 2021.02.28. vasárnap 14:00 SÁNDORFALVA SK Csanytelek SC n.a.
16. 2021.02.28. vasárnap 14:00 FÖLDEÁK TC NAGYMÁGOCS SE n.a.
17. 2021.03.06. szombat 14:30 MÁRTÉLY SK SÁNDORFALVA SK n.a.
17. 2021.03.06. szombat 14:30 KSE BALÁSTYA FÖLDEÁK TC n.a.
17. 2021.03.06. szombat 14:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK Deszk SC n.a.
17. 2021.03.06. szombat 14:30 MAKÓ FC II MINDSZENTI SC SE n.a.
17. 2021.03.06. szombat 14:30 ÜLLÉSI ISE Tömörkény KSE n.a.
17. 2021.03.07. vasárnap 14:30 Csanytelek SC CSENGELE KSE n.a.
17. 2021.03.07. vasárnap 14:30 NAGYMÁGOCS SE FK 1899 SZEGED n.a.
18. 2021.03.13. szombat 14:30 Deszk SC St. Mihály FC n.a.
18. 2021.03.13. szombat 14:30 MINDSZENTI SC SE ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
18. 2021.03.13. szombat 14:30 FK 1899 SZEGED KSE BALÁSTYA n.a.
18. 2021.03.13. szombat 14:30 Tömörkény KSE Csanytelek SC n.a.
18. 2021.03.14. vasárnap 14:30 SÁNDORFALVA SK NAGYMÁGOCS SE n.a.
18. 2021.03.14. vasárnap 14:30 CSENGELE KSE MÁRTÉLY SK n.a.
18. 2021.03.14. vasárnap 14:30 FÖLDEÁK TC MAKÓ FC II n.a.
19. 2021.03.20. szombat 15:00 St. Mihály FC ÜLLÉSI ISE n.a.
19. 2021.03.20. szombat 15:00 MÁRTÉLY SK Tömörkény KSE n.a.
19. 2021.03.20. szombat 15:00 KSE BALÁSTYA SÁNDORFALVA SK n.a.
19. 2021.03.20. szombat 15:00 MAKÓ FC II FK 1899 SZEGED n.a.
19. 2021.03.20. szombat 15:00 ZÁKÁNYSZÉK KSK FÖLDEÁK TC n.a.
19. 2021.03.20. szombat 15:00 Deszk SC MINDSZENTI SC SE n.a.
19. 2021.03.21. vasárnap 15:00 NAGYMÁGOCS SE CSENGELE KSE n.a.
20. 2021.03.27. szombat 15:00 FK 1899 SZEGED ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
20. 2021.03.27. szombat 15:00 Tömörkény KSE NAGYMÁGOCS SE n.a.
20. 2021.03.27. szombat 15:00 ÜLLÉSI ISE Csanytelek SC n.a.
20. 2021.03.27. szombat 15:00 MINDSZENTI SC SE St. Mihály FC n.a.
20. 2021.03.28. vasárnap 16:00 CSENGELE KSE KSE BALÁSTYA n.a.
20. 2021.03.28. vasárnap 16:00 FÖLDEÁK TC Deszk SC n.a.
20. 2021.03.28. vasárnap 16:00 SÁNDORFALVA SK MAKÓ FC II n.a.
21. 2021.04.03. szombat 16:00 St. Mihály FC Csanytelek SC n.a.
21. 2021.04.03. szombat 16:00 MÁRTÉLY SK ÜLLÉSI ISE n.a.
21. 2021.04.03. szombat 16:00 MAKÓ FC II CSENGELE KSE n.a.
21. 2021.04.03. szombat 16:00 ZÁKÁNYSZÉK KSK SÁNDORFALVA SK n.a.
21. 2021.04.03. szombat 16:00 KSE BALÁSTYA Tömörkény KSE n.a.
21. 2021.04.03. szombat 16:00 Deszk SC FK 1899 SZEGED n.a.
21. 2021.04.03. szombat 16:00 MINDSZENTI SC SE FÖLDEÁK TC n.a.
22. 2021.04.10. szombat 16:00 Tömörkény KSE MAKÓ FC II n.a.
22. 2021.04.10. szombat 16:00 ÜLLÉSI ISE NAGYMÁGOCS SE n.a.
22. 2021.04.10. szombat 16:00 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SC SE n.a.
22. 2021.04.11. vasárnap 16:00 CSENGELE KSE ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
22. 2021.04.11. vasárnap 16:00 Csanytelek SC MÁRTÉLY SK n.a.
22. 2021.04.11. vasárnap 16:00 SÁNDORFALVA SK Deszk SC n.a.
22. 2021.04.11. vasárnap 16:00 FÖLDEÁK TC St. Mihály FC n.a.
23. 2021.04.17. szombat 16:30 St. Mihály FC MÁRTÉLY SK n.a.
23. 2021.04.17. szombat 16:30 KSE BALÁSTYA ÜLLÉSI ISE n.a.
23. 2021.04.17. szombat 16:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK Tömörkény KSE n.a.
23. 2021.04.17. szombat 16:30 Deszk SC CSENGELE KSE n.a.
23. 2021.04.17. szombat 16:30 MINDSZENTI SC SE SÁNDORFALVA SK n.a.
23. 2021.04.18. vasárnap 16:30 NAGYMÁGOCS SE Csanytelek SC n.a.
23. 2021.04.18. vasárnap 16:30 FÖLDEÁK TC FK 1899 SZEGED n.a.
24. 2021.04.24. szombat 17:00 ÜLLÉSI ISE MAKÓ FC II n.a.
24. 2021.04.24. szombat 17:00 MÁRTÉLY SK NAGYMÁGOCS SE n.a.
24. 2021.04.24. szombat 17:00 Tömörkény KSE Deszk SC n.a.
24. 2021.04.24. szombat 17:00 FK 1899 SZEGED St. Mihály FC n.a.
24. 2021.04.25. vasárnap 17:00 Csanytelek SC KSE BALÁSTYA n.a.
24. 2021.04.25. vasárnap 17:00 SÁNDORFALVA SK FÖLDEÁK TC n.a.
24. 2021.04.25. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE MINDSZENTI SC SE n.a.
25. 2021.05.01. szombat 17:00 St. Mihály FC NAGYMÁGOCS SE n.a.
25. 2021.05.01. szombat 17:00 KSE BALÁSTYA MÁRTÉLY SK n.a.
25. 2021.05.01. szombat 17:00 MAKÓ FC II Csanytelek SC n.a.
25. 2021.05.01. szombat 17:00 ZÁKÁNYSZÉK KSK ÜLLÉSI ISE n.a.
25. 2021.05.01. szombat 17:00 MINDSZENTI SC SE Tömörkény KSE n.a.
25. 2021.05.01. szombat 17:00 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVA SK n.a.
25. 2021.05.02. vasárnap 17:00 FÖLDEÁK TC CSENGELE KSE n.a.
26. 2021.05.08. szombat 17:00 MÁRTÉLY SK MAKÓ FC II n.a.
26. 2021.05.08. szombat 17:00 Tömörkény KSE FÖLDEÁK TC n.a.
26. 2021.05.08. szombat 17:00 ÜLLÉSI ISE Deszk SC n.a.
26. 2021.05.09. vasárnap 17:00 Csanytelek SC ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
26. 2021.05.09. vasárnap 17:00 NAGYMÁGOCS SE KSE BALÁSTYA n.a.
26. 2021.05.09. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE FK 1899 SZEGED n.a.
26. 2021.05.09. vasárnap 17:00 SÁNDORFALVA SK St. Mihály FC n.a.
27. 2021.05.15. szombat 17:30 St. Mihály FC KSE BALÁSTYA n.a.
27. 2021.05.15. szombat 17:30 MAKÓ FC II NAGYMÁGOCS SE n.a.
27. 2021.05.15. szombat 17:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK MÁRTÉLY SK n.a.
27. 2021.05.15. szombat 17:30 Deszk SC Csanytelek SC n.a.
27. 2021.05.15. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE ÜLLÉSI ISE n.a.
27. 2021.05.15. szombat 17:30 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE n.a.
27. 2021.05.16. vasárnap 17:30 SÁNDORFALVA SK CSENGELE KSE n.a.
28. 2021.05.22. szombat 17:30 KSE BALÁSTYA MAKÓ FC II n.a.
28. 2021.05.22. szombat 17:30 Tömörkény KSE SÁNDORFALVA SK n.a.
28. 2021.05.22. szombat 17:30 ÜLLÉSI ISE FÖLDEÁK TC n.a.
28. 2021.05.22. szombat 17:30 MÁRTÉLY SK Deszk SC n.a.
28. 2021.05.23. vasárnap 17:30 NAGYMÁGOCS SE ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
28. 2021.05.23. vasárnap 17:30 Csanytelek SC MINDSZENTI SC SE n.a.
28. 2021.05.23. vasárnap 17:30 CSENGELE KSE St. Mihály FC n.a.
29. 2021.05.29. szombat 17:30 St. Mihály FC MAKÓ FC II n.a.
29. 2021.05.29. szombat 17:30 ZÁKÁNYSZÉK KSK KSE BALÁSTYA n.a.
29. 2021.05.29. szombat 17:30 Deszk SC NAGYMÁGOCS SE n.a.
29. 2021.05.29. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE MÁRTÉLY SK n.a.
29. 2021.05.29. szombat 17:30 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE n.a.
29. 2021.05.30. vasárnap 17:30 FÖLDEÁK TC Csanytelek SC n.a.
29. 2021.05.30. vasárnap 17:30 CSENGELE KSE Tömörkény KSE n.a.
30. 2021.06.05. szombat 18:00 MAKÓ FC II ZÁKÁNYSZÉK KSK n.a.
30. 2021.06.05. szombat 18:00 ÜLLÉSI ISE SÁNDORFALVA SK n.a.
30. 2021.06.05. szombat 18:00 Csanytelek SC FK 1899 SZEGED n.a.
30. 2021.06.05. szombat 18:00 MÁRTÉLY SK FÖLDEÁK TC n.a.
30. 2021.06.05. szombat 18:00 NAGYMÁGOCS SE MINDSZENTI SC SE n.a.
30. 2021.06.05. szombat 18:00 KSE BALÁSTYA Deszk SC n.a.
30. 2021.06.05. szombat 18:00 Tömörkény KSE St. Mihály FC n.a.

Szavazás

Jelenleg nincs aktuális szavazás.

Elérhetőségeink, Kapcsolat

Telefon:

06-70/375­-1075 (mob)

kszt [at] freemail [dot] hu

Levelezési cím:

6765 Csengele, Május 1 u. 3.

Székhely:

6765 Csengele, hrsz.102/15