Csengelei Községi Sport Egyesület
Friss hírek:
2024. július 16. (kedd)
Frissítve: 2024.06.01. 21:15
Bajnokság: nincs megadva
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2023.08.26. szombat 10:00 RÖSZKE SK TÖMÖRKÉNY KSE
1. 2023.08.26. szombat 17:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft Deszk SC
1. 2023.08.26. szombat 17:30 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I.
1. 2023.08.26. szombat 17:30 Mártély SK Csanytelek SC
1. 2023.08.26. szombat 17:30 CSONGRÁDI-TISZAPART SE CSENGELE KSE
1. 2023.08.27. vasárnap 17:30 St. Mihály FC Apátfalva SC
1. 2023.08.27. vasárnap 17:30 ALGYŐ SK II. MINDSZENTI SC SE
2. 2023.09.02. szombat 16:30 TÖMÖRKÉNY KSE St. Mihály FC
2. 2023.09.02. szombat 16:30 Apátfalva SC ALGYŐ SK II.
2. 2023.09.02. szombat 16:30 MINDSZENTI SC SE Mártély SK
2. 2023.09.02. szombat 16:30 Deszk SC CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2. 2023.09.02. szombat 16:30 Sándorfalvi SKE I. RÖSZKE SK
2. 2023.09.03. vasárnap 16:30 Csanytelek SC UTC 1913 Labdarúgó Kft
2. 2023.09.03. vasárnap 18:00 CSENGELE KSE ZSOMBÓ SE
3. 2023.09.09. szombat 16:30 CSONGRÁDI-TISZAPART SE Csanytelek SC
3. 2023.09.09. szombat 16:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft MINDSZENTI SC SE
3. 2023.09.09. szombat 16:30 Mártély SK Apátfalva SC
3. 2023.09.09. szombat 16:30 St. Mihály FC Sándorfalvi SKE I.
3. 2023.09.09. szombat 16:30 RÖSZKE SK ZSOMBÓ SE
3. 2023.09.10. vasárnap 16:30 ALGYŐ SK II. TÖMÖRKÉNY KSE
3. 2023.09.10. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE Deszk SC
4. 2023.09.16. szombat 16:00 RÖSZKE SK CSENGELE KSE
4. 2023.09.16. szombat 16:00 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC
4. 2023.09.16. szombat 16:00 Sándorfalvi SKE I. ALGYŐ SK II.
4. 2023.09.16. szombat 16:00 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft
4. 2023.09.16. szombat 16:00 MINDSZENTI SC SE CSONGRÁDI-TISZAPART SE
4. 2023.09.17. vasárnap 16:00 TÖMÖRKÉNY KSE Mártély SK
4. 2023.09.17. vasárnap 16:00 Csanytelek SC Deszk SC
5. 2023.09.22. péntek 17:00 CSENGELE KSE Csanytelek SC
5. 2023.09.23. szombat 16:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft TÖMÖRKÉNY KSE
5. 2023.09.23. szombat 16:00 CSONGRÁDI-TISZAPART SE Apátfalva SC
5. 2023.09.23. szombat 16:00 Mártély SK Sándorfalvi SKE I.
5. 2023.09.23. szombat 16:00 St. Mihály FC RÖSZKE SK
5. 2023.09.23. szombat 16:00 Deszk SC MINDSZENTI SC SE
5. 2023.09.24. vasárnap 16:00 ALGYŐ SK II. ZSOMBÓ SE
6. 2023.09.30. szombat 16:00 MINDSZENTI SC SE Csanytelek SC
6. 2023.09.30. szombat 16:00 Apátfalva SC Deszk SC
6. 2023.09.30. szombat 16:00 Sándorfalvi SKE I. UTC 1913 Labdarúgó Kft
6. 2023.09.30. szombat 16:00 TÖMÖRKÉNY KSE CSONGRÁDI-TISZAPART SE
6. 2023.09.30. szombat 16:00 ZSOMBÓ SE Mártély SK
6. 2023.09.30. szombat 16:00 RÖSZKE SK ALGYŐ SK II.
7. 2023.10.07. szombat 15:00 Mártély SK RÖSZKE SK
7. 2023.10.07. szombat 15:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft ZSOMBÓ SE
7. 2023.10.07. szombat 15:00 CSONGRÁDI-TISZAPART SE Sándorfalvi SKE I.
7. 2023.10.07. szombat 15:00 Deszk SC TÖMÖRKÉNY KSE
7. 2023.10.07. szombat 16:00 CSENGELE KSE MINDSZENTI SC SE
7. 2023.10.08. vasárnap 15:00 ALGYŐ SK II. St. Mihály FC
7. 2023.10.08. vasárnap 15:00 Csanytelek SC Apátfalva SC
8. 2023.10.14. szombat 15:00 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE
8. 2023.10.14. szombat 15:00 TÖMÖRKÉNY KSE Csanytelek SC
8. 2023.10.14. szombat 15:00 Sándorfalvi SKE I. Deszk SC
8. 2023.10.14. szombat 15:00 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-TISZAPART SE
8. 2023.10.14. szombat 15:00 RÖSZKE SK UTC 1913 Labdarúgó Kft
8. 2023.10.15. vasárnap 15:00 St. Mihály FC Mártély SK
8. 2023.10.15. vasárnap 15:00 ALGYŐ SK II. CSENGELE KSE
9. 2023.10.21. szombat 14:30 Mártély SK ALGYŐ SK II.
9. 2023.10.21. szombat 14:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft St. Mihály FC
9. 2023.10.21. szombat 14:30 CSONGRÁDI-TISZAPART SE RÖSZKE SK
9. 2023.10.21. szombat 14:30 MINDSZENTI SC SE TÖMÖRKÉNY KSE
9. 2023.10.21. szombat 14:30 Deszk SC ZSOMBÓ SE
9. 2023.10.22. vasárnap 14:30 Csanytelek SC Sándorfalvi SKE I.
9. 2023.10.22. vasárnap 15:00 CSENGELE KSE Apátfalva SC
10. 2023.10.28. szombat 14:30 Sándorfalvi SKE I. MINDSZENTI SC SE
10. 2023.10.28. szombat 14:30 TÖMÖRKÉNY KSE Apátfalva SC
10. 2023.10.28. szombat 14:30 RÖSZKE SK Deszk SC
10. 2023.10.28. szombat 14:30 St. Mihály FC CSONGRÁDI-TISZAPART SE
10. 2023.10.28. szombat 14:30 Mártély SK CSENGELE KSE
10. 2023.10.28. szombat 14:30 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC
10. 2023.10.29. vasárnap 13:30 ALGYŐ SK II. UTC 1913 Labdarúgó Kft
11. 2023.11.04. szombat 13:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft Mártély SK
11. 2023.11.04. szombat 13:30 CSONGRÁDI-TISZAPART SE ALGYŐ SK II.
11. 2023.11.04. szombat 13:30 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I.
11. 2023.11.04. szombat 13:30 MINDSZENTI SC SE ZSOMBÓ SE
11. 2023.11.04. szombat 13:30 Deszk SC St. Mihály FC
11. 2023.11.04. szombat 14:00 CSENGELE KSE TÖMÖRKÉNY KSE
11. 2023.11.05. vasárnap 13:30 Csanytelek SC RÖSZKE SK
12. 2023.11.11. szombat 13:30 Sándorfalvi SKE I. TÖMÖRKÉNY KSE
12. 2023.11.11. szombat 13:30 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC
12. 2023.11.11. szombat 13:30 RÖSZKE SK MINDSZENTI SC SE
12. 2023.11.11. szombat 13:30 Mártély SK CSONGRÁDI-TISZAPART SE
12. 2023.11.11. szombat 13:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft CSENGELE KSE
12. 2023.11.12. vasárnap 13:30 ALGYŐ SK II. Deszk SC
12. 2023.11.12. vasárnap 13:30 St. Mihály FC Csanytelek SC
13. 2023.11.17. péntek 17:00 CSENGELE KSE Sándorfalvi SKE I. elmaradt
13. 2023.11.18. szombat 13:00 MINDSZENTI SC SE St. Mihály FC
13. 2023.11.18. szombat 13:00 TÖMÖRKÉNY KSE ZSOMBÓ SE
13. 2023.11.18. szombat 13:00 CSONGRÁDI-TISZAPART SE UTC 1913 Labdarúgó Kft
13. 2023.11.18. szombat 13:00 Apátfalva SC RÖSZKE SK
13. 2023.11.18. szombat 13:00 Deszk SC Mártély SK
13. 2023.11.19. vasárnap 13:00 Csanytelek SC ALGYŐ SK II.
6. 2023.11.26. vasárnap 13:00 St. Mihály FC CSENGELE KSE
13. 2024.03.03. vasárnap 14:30 CSENGELE KSE Sándorfalvi SKE I.
14. 2024.03.09. szombat 10:00 CSENGELE KSE CSONGRÁDI-TISZAPART SE
14. 2024.03.09. szombat 14:30 Csanytelek SC Mártély SK
14. 2024.03.09. szombat 14:30 Deszk SC UTC 1913 Labdarúgó Kft
14. 2024.03.09. szombat 14:30 Apátfalva SC St. Mihály FC
14. 2024.03.09. szombat 14:30 MINDSZENTI SC SE ALGYŐ SK II.
14. 2024.03.09. szombat 14:30 TÖMÖRKÉNY KSE RÖSZKE SK
14. 2024.03.09. szombat 14:30 Sándorfalvi SKE I. ZSOMBÓ SE
15. 2024.03.16. szombat 10:00 Mártély SK MINDSZENTI SC SE
15. 2024.03.16. szombat 11:00 RÖSZKE SK Sándorfalvi SKE I.
15. 2024.03.16. szombat 15:00 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE
15. 2024.03.16. szombat 15:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft Csanytelek SC
15. 2024.03.16. szombat 15:00 CSONGRÁDI-TISZAPART SE Deszk SC
15. 2024.03.16. szombat 15:00 St. Mihály FC TÖMÖRKÉNY KSE
15. 2024.03.17. vasárnap 15:00 ALGYŐ SK II. Apátfalva SC
16. 2024.03.23. szombat 15:00 Sándorfalvi SKE I. St. Mihály FC
16. 2024.03.23. szombat 15:00 Deszk SC CSENGELE KSE
16. 2024.03.23. szombat 15:00 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK
16. 2024.03.23. szombat 15:00 TÖMÖRKÉNY KSE ALGYŐ SK II.
16. 2024.03.23. szombat 15:00 Apátfalva SC Mártély SK
16. 2024.03.23. szombat 15:00 MINDSZENTI SC SE UTC 1913 Labdarúgó Kft
16. 2024.03.24. vasárnap 15:00 Csanytelek SC CSONGRÁDI-TISZAPART SE
17. 2024.03.30. szombat 15:00 CSONGRÁDI-TISZAPART SE MINDSZENTI SC SE
17. 2024.03.30. szombat 15:00 St. Mihály FC ZSOMBÓ SE
17. 2024.03.30. szombat 15:00 Mártély SK TÖMÖRKÉNY KSE
17. 2024.03.30. szombat 15:00 Deszk SC Csanytelek SC elmaradt
17. 2024.03.30. szombat 15:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft Apátfalva SC
17. 2024.03.31. vasárnap 16:00 ALGYŐ SK II. Sándorfalvi SKE I.
17. 2024.03.31. vasárnap 16:00 CSENGELE KSE RÖSZKE SK
18. 2024.04.06. szombat 16:00 MINDSZENTI SC SE Deszk SC
18. 2024.04.06. szombat 16:00 Apátfalva SC CSONGRÁDI-TISZAPART SE
18. 2024.04.06. szombat 16:00 RÖSZKE SK St. Mihály FC
18. 2024.04.06. szombat 16:00 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II.
18. 2024.04.06. szombat 16:00 Sándorfalvi SKE I. Mártély SK
18. 2024.04.06. szombat 16:00 TÖMÖRKÉNY KSE UTC 1913 Labdarúgó Kft
18. 2024.04.07. vasárnap 16:00 Csanytelek SC CSENGELE KSE
19. 2024.04.13. szombat 16:30 Mártély SK ZSOMBÓ SE
19. 2024.04.13. szombat 16:30 Csanytelek SC MINDSZENTI SC SE
19. 2024.04.13. szombat 16:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft Sándorfalvi SKE I.
19. 2024.04.13. szombat 16:30 Deszk SC Apátfalva SC
19. 2024.04.13. szombat 16:30 CSONGRÁDI-TISZAPART SE TÖMÖRKÉNY KSE
19. 2024.04.14. vasárnap 16:30 ALGYŐ SK II. RÖSZKE SK
19. 2024.04.14. vasárnap 16:30 CSENGELE KSE St. Mihály FC
20. 2024.04.20. szombat 17:00 MINDSZENTI SC SE CSENGELE KSE
20. 2024.04.20. szombat 17:00 Sándorfalvi SKE I. CSONGRÁDI-TISZAPART SE
20. 2024.04.20. szombat 17:00 TÖMÖRKÉNY KSE Deszk SC
20. 2024.04.20. szombat 17:00 Apátfalva SC Csanytelek SC
20. 2024.04.20. szombat 17:00 St. Mihály FC ALGYŐ SK II.
20. 2024.04.20. szombat 17:00 RÖSZKE SK Mártély SK
20. 2024.04.20. szombat 17:00 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft
21. 2024.04.27. szombat 17:00 Deszk SC Sándorfalvi SKE I.
21. 2024.04.27. szombat 17:00 Csanytelek SC TÖMÖRKÉNY KSE
21. 2024.04.27. szombat 17:00 MINDSZENTI SC SE Apátfalva SC
21. 2024.04.27. szombat 17:00 Mártély SK St. Mihály FC
21. 2024.04.27. szombat 17:00 CSENGELE KSE ALGYŐ SK II.
21. 2024.04.27. szombat 17:00 CSONGRÁDI-TISZAPART SE ZSOMBÓ SE
21. 2024.04.27. szombat 17:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft RÖSZKE SK
22. 2024.05.04. szombat 10:00 St. Mihály FC UTC 1913 Labdarúgó Kft
22. 2024.05.04. szombat 17:00 RÖSZKE SK CSONGRÁDI-TISZAPART SE
22. 2024.05.04. szombat 17:00 ZSOMBÓ SE Deszk SC
22. 2024.05.04. szombat 17:00 Sándorfalvi SKE I. Csanytelek SC
22. 2024.05.04. szombat 17:00 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SC SE
22. 2024.05.05. vasárnap 17:00 Apátfalva SC CSENGELE KSE
22. 2024.05.05. vasárnap 17:00 ALGYŐ SK II. Mártély SK
23. 2024.05.11. szombat 16:00 UTC 1913 Labdarúgó Kft ALGYŐ SK II.
23. 2024.05.11. szombat 17:30 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE
23. 2024.05.11. szombat 17:30 CSENGELE KSE Mártély SK
23. 2024.05.11. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE Sándorfalvi SKE I.
23. 2024.05.11. szombat 17:30 Csanytelek SC ZSOMBÓ SE
23. 2024.05.11. szombat 17:30 Deszk SC RÖSZKE SK
23. 2024.05.11. szombat 17:30 CSONGRÁDI-TISZAPART SE St. Mihály FC
24. 2024.05.18. szombat 17:30 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE
24. 2024.05.18. szombat 17:30 St. Mihály FC Deszk SC
24. 2024.05.18. szombat 17:30 RÖSZKE SK Csanytelek SC elmaradt
24. 2024.05.18. szombat 17:30 Mártély SK UTC 1913 Labdarúgó Kft
24. 2024.05.18. szombat 17:30 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE
24. 2024.05.18. szombat 17:30 Sándorfalvi SKE I. Apátfalva SC
24. 2024.05.19. vasárnap 17:30 ALGYŐ SK II. CSONGRÁDI-TISZAPART SE
25. 2024.05.25. szombat 17:30 CSENGELE KSE UTC 1913 Labdarúgó Kft
25. 2024.05.25. szombat 17:30 TÖMÖRKÉNY KSE Sándorfalvi SKE I.
25. 2024.05.25. szombat 17:30 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE
25. 2024.05.25. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE RÖSZKE SK
25. 2024.05.25. szombat 17:30 Deszk SC ALGYŐ SK II.
25. 2024.05.25. szombat 17:30 CSONGRÁDI-TISZAPART SE Mártély SK
25. 2024.05.26. vasárnap 17:30 Csanytelek SC St. Mihály FC
26. 2024.06.01. szombat 15:00 ALGYŐ SK II. Csanytelek SC
26. 2024.06.01. szombat 17:30 RÖSZKE SK Apátfalva SC elmaradt
26. 2024.06.01. szombat 17:30 Mártély SK Deszk SC
26. 2024.06.01. szombat 17:30 Sándorfalvi SKE I. CSENGELE KSE
26. 2024.06.01. szombat 17:30 St. Mihály FC MINDSZENTI SC SE
26. 2024.06.01. szombat 17:30 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE
26. 2024.06.01. szombat 17:30 UTC 1913 Labdarúgó Kft CSONGRÁDI-TISZAPART SE

Partnereink, Szponzoraink

Szavazás

Jelenleg nincs aktuális szavazás.

Elérhetőségeink, Kapcsolat

Telefon:

06-70/375­-1075 (mob)

kszt [at] freemail [dot] hu

Levelezési cím:

6765 Csengele, Május 1 u. 3.

Székhely:

6765 Csengele, hrsz.102/15